Themra Epimedyumlu Macun Ürün Görseli

cinsel performansı artırmak için bitkisel otlar

7 Cinsel Sürücünüzü Arttırmak ve Hormonal Dengenizi En İyileştirmek İçin Kutsal Otlar ve Gıdalar

gıdalar yani-artış seks-drive-kutsal-otlarcinsiyet tahrikini kuvvetle arttıran ve hormonal üretimi ve dengeyi teşvik eden çok az bilinen kutsal yiyecek ve bitki vardır. fotoğraf: sonny abesamis

Ben bir fikri var f ı o da şu bu yazıda seni üzerine edebilirsiniz: azgın sağlıklı eşittir. Görüyorsunuz, bunu bilen kimse, ancak seks sürücünüz genel olarak sağlığınızın iyi bir göstergesidir. Çünkü seks sürücünüz

genel hormonal dengesinin doğrudan bir yansımasıdır ve hormonlar, duygularınız, ruh haliniz ve bilinç kendiniz de dahil olmak üzere vücudunuzdaki hemen hemen her sistemin, organın ve işlemin ana düzenleyicisidir . Ve bu sadece östrojen ve testosteron düzeylerinizi yükseltmekten veya düşürmekten öteye gidiyor. Bu yazı itibariyle yaklaşık yüzlerce bilinen hormon vardır, her biri sizin sağlığınız ve refahınız için kesinlikle kritik bir rol oynamaktadır. Ancak, kitlesel olarak karmaşık ve karmaşık bir biyolojik sistem olmasına rağmen, libido seviyeleriniz vücudunuzun genel sağlığını ve işleyişini kalibre etmenin kolay bir yoludur. İsterseniz meşhur bir “kanar madenindeki kanarya” ya benziyorlar.

Dolayısıyla, seks sürücünüz sağlam ve duyarlıysa, genel olarak konuşursak, muhtemelen hormonal olarak oldukça iyi durumda olursunuz. Ancak eğer olması gerektiği yerde değilse ve erkekler için erektil disfonksiyon veya ED gibi semptomlar yaşıyorsanız ve hem erkekler hem de kadınlardaki düşük libido ya da istek azalmışsa, bazı libido artırıcı otlar ve gıdaları tanıtmanın zamanı gelmiş olabilir, çünkü tahmin edebileceğiniz gibi, bunlar, dolaşımdaki hormonların ana denetleyicisi olan endokrin sistemi canlandırarak, dengelerek ve regüle ederek etkilerini elde eder.

Söyleniyor olduğunda, adil bir uyarı vardır: hormonlarınızla (veya libidonuzla) her türden sentetik ürünün (farmasötik ya da hazır “doğal takviyeleri”) tanıtılmasıyla yumruklamaya çalışırken doğal terimi en gevşek anlamda kullanıyorum benzeri DHEA veya Progesteron) felaket için bir reçetedir. İşte neden: vücudunuz henüz bilim tarafından tam olarak anlaşılamayan binlerce farklı faktöre dayanan çok hassas bir hormonal dengeyi koruyor. Gerçek hormonal molekülleri sisteminize bir ilaç veya sentetik takviye kullanarak keyfi olarak yerleştirmeye başladığınızda, bu hassas dengesini tamamen değiştirir ve vücudun tamamını atmaktan (ve zihinsel ve duygusal dengesini de içeren endokrin sistemi ile) dışarı atar. . Üstelik vücudunuz, homeostaz mekanizmalarını inşa etti; doğal regülasyon geri besleme döngüleri doğal bir hormon üretimini normal aralığın çok dışına çıkarırsa durdurur.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )